Primary subscription

We offer flexible and cost-effective pricing options based on the
number of teachers needing access to LbQ.

What will this cost your school?

All prices exc. VAT


Price per teacher user:

Total each year

How it's calculated

1 × ...

users × Price per user

Enquire now

Need more than 40 subscriptions?
Let's chat

Saving teachers time

Time is precious - it's being with your family, it's not carrying around a cold coffee, it's planning that lovely lesson you wanted to do, it's getting a chance to go to the loo! Find out just how much time LbQ could give you...and imagine what you might do with it.

an illustration of a teacher struggling with marking

Would you like a bespoke plan?

We appreciate everyone is different, and are happy to discuss with you a tailor-made plan to suit your needs.